Osiedle Borek

I ODDZIAŁ

39-300 Mielec
Ul. Pisarka 8/4
Tel: 797949792

Nasze Biuro Obsługi Klienta oraz klimatyzowana Sala Wykładowa mieści się w pawilonie handlowo usługowym ( I piętro ) przy ulicy Pisarka 8 - obok Banku PKO S.A

Co nas wyróżnia

... szkolimy z pasją

Stawiamy na JAKOŚĆ. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców zadba o to aby każdy kursant miło wspominał kurs nauki jazdy i bezstresowo podszedł do egzaminu państwowego. UCZYMY bezpiecznie poruszać się po naszych drogach. Pomożemy opanować Ci wiedzę z zakresu Przepisów Ruchu Drogowego jaki i Technik Kierowania Pojazdami. Szkolenie przeprowadzimy w taki sposób abyś bez problemu dał sobie radę za kierownicą własnego samochodu.

Jacy są nasi instruktorzy

... starannie dobieramy kadrę pracowniczą

Naszym atutem jest kadra pracownicza. Wieloletnie doświadczenie z zakresu szkolenia kierowców daje nam możliwość przeprowadzenia kursu w miłej, bezstresowej atmosferze na najwyższym poziomie. Jesteśmy nie tylko dobrymi kierowcami ale również solidnymi cierpliwymi nauczycielami. Umiejętności z zakresu metodyki nauczania, psychologii oraz biegła znajomość Przepisów Ruchu Drogowego to nasza mocna strona.

Dlaczego My ?

... proste

U nas poczujesz się komfortowo dzięki samej organizacji kursu oraz nowoczesnym technikom szkoleniowym. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Dzięki szerokiemu zakresowi szkolenia większość naszych kursantów egzamin państwowy zdaje za pierwszym razem. Dzięki szkoleniu w systemie SPS (System Profesjonalnego Szkolenia) kurs odbywa się na najwyższym poziomie. Nie oszczędzamy na Twojej wygodzie. Robimy wszystko abyś polecił naszą szkołę znajomym, rodzinie oraz miło wspominał kurs w Ośrodku Szkolenia Kierowców "Tazz".